zpět

ZMĚNA PROGRAMU - Caveman

3. říjen 2021 v 19:00
Kulturní dům Hodonín

‼ ZMĚNA PROGRAMU - CAVEMAN 3. 10. 2021 ‼

Z důvodu nemoci se ruší divadelní představení Caveman. Místo tohoto programu mimořádně proběhne představení Cavewoman. Představení Cavewoman je plnohodnotnou náhradou, a co víc, je to novinka, která rozhodně stojí za vidění. Veškeré vstupenky jsou v platnosti. Pokud by se někdo však rozhodl vstupenku vrátit z důvodu změny programu, má možnost na místě v den konání. Platí to i pro vstupenky zakoupené online (po reklamaci vám budou peníze vráceny zpět na účet).

Děkujeme za pochopení a budeme se na vás těšit při představení Cavewoman! 🙂

________

Máte chuť se rozesmát až k slzám?
 

Málokterý autor se může pochlubit takovým úspěchem, jako Rob Becker - vyprodat divadelní sály v USA stejně jako ve Slovinsku, v Německu jako ve Francii - to už chce hodně talentu a správného citu pro žhavé téma.

Pojem "sexuální harašení" se šíří světem z Ameriky. Ve Spojených státech nehovoří o ženách či o mužích, ale o "lidských bytostech", aby se vyhnuli možnému nařčení z diskriminace toho či onoho pohlaví.

Rozdíly mezi muži a ženami a s tím spojené komplikace jsou ovšem vpravdě globální. Rozumí jim stejně Belgičané jako Kanaďané, Italové jako Nizozemci. Porozumí jim i Češi?

Jistě k tomu přispějí i protagonisté představení jednoho herce Jan Holík nebo Jakub Slach.

Vstupné: 320 Kč / 350 Kč 

Koupit vstupenku