VAG, s.r.o.

Z původně malé strojnické a kovářské firmy, která byla založena v roce 1881 v Hodoníně - tehdy druhém nejvýznamnějším průmyslovém centru Moravy, je v současné době globálně působící společnost patřící od roku 1996 do nadnárodní skupiny s více než 1100 zaměstnanci po celém světě.

Z bývalých průkopníků se během 20. století stali odborníci. Proto všude tam, kde se voda čerpá, upravuje, skladuje a distribuuje, najdete naše logo. HAK, SIGMA, JMA nebo VAG – to vše byl za posledních 140 let symbol kvality z Hodonína.

V oblasti nakládání s pitnou a odpadní vodou se VAG prosadilo nejen jako dodavatel řešení, ale především jako výrobce kvalitních armatur s dlouhou životností a vysokou spolehlivostí i při skutečně náročných provozních podmínkách. Armatury z Hodonína jsou instalovány nejen v technologiích pro nakládání s pitnou nebo odpadní vodou, ale také na přehradách, v elektrárnách či v průmyslových podnicích – prostě všude tam, kde je potřeba živel zkrotit a využít. Svět chce moderní vodohospodářství - a právě to VAG nabízí.