Dům kultury Hodonín

Sebastian

Datum konání:26. 4. 2019
Začátek akce:19.00
Místo:Dům kultury Hodonín
Kategorie:Koncerty
Rezervovat

Koncert Sebastiana se bude konat v kulturním domě Hodonín!!!

Jmenuje se Sebastian a plní si svoje sny. Když v roce 2014 nahrával klukům z Atmo Music vokály do skladby Polety, bral to spíš jako jednorázovou zkušenost než jako možnost nastartovat hudební kariéru... jak o sobě sám tvrdí "měl jsem tehdy za sebou neúspěšný pokus prosadit se v talentové soutěži s kapelou Just Try a cílevědomě jsem nic neplánoval. Přesto se můj život od základu změnil. Z Poletů se stal hit, já dostal šanci podepsat nahrávací smlouvu a vydat vlastní singl. Na okamžik, kdy jsem poprvé slyšel písničku Toulavá z rádia, se nedá zapomenout. Makal jsem v továrně a hlavu měl plnou snů i falešných představ. Ale chytil jsem šanci a šel si za svým. Zariskoval jsem, nechal práci a hudbě se začal věnovat naplno.

Přišly koncerty, úspěch i první ocenění. Z Toulavé se stal nejstreamovanější český singl roku 2015, dostal jsem Slavíka a stal se Objevem roku na Óčku i v cenách rádia Evropa 2. Toulavá zatím na YouTube nasbírala už víc než 20 miliónů zhlédnutí a patří v tomhle ohledu k nejlepším českým klipům historie. Následovaly hity Záchranný bod, Až na to přijde a Hvězdy, dočkal jsem se nominace na Slavíka a stal se Zpěvákem roku podle posluchačů Evropy 2. V březnu 2017 jsem vydal první desku a absolvoval první samostatné turné. Album Hvězdy pro mě bylo dalším důležitým krokem. Pracoval jsem na něm dva roky a snažil se do každé jeho písničky dostat pocity a emoce, které jsem za tu dobu prožil. Deska získala zlatý certifikát, který se uděluje za její prodej. Je to tedy vyznamenání, které hudebníkovi dávají jeho fanoušci, o to je taková pocta krásnější! Moc si toho vážím."

Vstupné 290 Kč v předprodeji, 350 Kč na místě

Sleva ZTP

Předprodej vstupenek pokračuje na pokladně Domu kultury Horní Valy, Kině Svět Hodonín, Info centrum města Hodonín nebo online prostřednictvím tlačítka rezervovat. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti pro náhradní termín. Vstupenky je také možné vrátit. Dům kultury se omlouvá za vzniklé komplikace.

Sebastian

Partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace