Studenti, mládež a rodiče na rodičovské dovolené 250 Kč
Dospělí 300 Kč
Sponzorské vstupné 500 Kč
zpět

Skautský společenský večer

21. květen 2022 v 19:00
Kulturní dům Hodonín

Proč se koná?
Skautský společenský večer pořádá Junák – český skaut, středisko Přátelství Hodonín, z. s. v rámci oslav 100 let skautingu v Hodoníně a těšíme se na všechny hosty, společně si popovídáme, zavzpomínáme a užijeme si kulturní večer. Nad akcí převzal záštitu starosta města Hodonín pan Libor Střecha.
 
Pro koho je určen?
Je určen pro všechny, kdo v Hodoníně nebo v okrese Hodonín skautoval, skautuje nebo působil v oddílech pod jinými hlavičkami v dobách, kdy se skautovat nesmělo, pro všechny přátele skautingu v Hodoníně, pro všechny organizace a spolky v Hodoníně věnující se dětem a mládeži, pro všechny současné i bývalé vedoucí ze všech dob 20. a 21. století …
 
Kdy a kde se koná?
Skautský společenský večer se koná 21. května 2022 od 19:00 h na Kulturáku – Dům kultury Hodonín. Slavnostní zahájení je ve 20:00 h.
 
Na co se můžete těšit?
K poslechu bude hrát kapela Madam v triku, kytarista a zpěvák David Dorda – Ježek a také místní skupina Přátelé z Oázy. Připraveno bude také občerstvení, koupit si budete moci upomínkové předměty k stoletému výročí skautingu a … Všechno dopředu prozrazovat nebudeme.
 
Kde koupím lístek a za kolik?
Vstupenku na Skautský společenský večer si můžete koupit online na níže uvedeném odkazu (QR kód) nebo stránkách Kulturáku nebo osobně v pokladně Domu kultury Hodonín, kina Svět Hodonín nebo Turistickém informačním centru Hodonín. 
● Vstupné 250,- Kč pro studenty a rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené
● Vstupné 300,- Kč pro dospělé
● Vstupné 500,- Kč jako sponzorské vstupné, předem děkujeme za podporu
 
Co na sebe?
Dresscode festive attire aneb poloformálně, nemusíte si příliš lámat hlavu nad tím v čem vyrazíte, stačí když vaše volba bude elegantní.
 
Prosba na závěr
Prosím řekněte o této akci všem kamarádům z vašeho střediska, oddílu, tábora, spolku, sousedství…

Zatím nebyly vloženy žádné položky.