Dům kultury Hodonín

Milostný Trojúhelník

Datum konání:16. 1. 2019
Začátek akce:19:00
Místo:Dům kultury Hodonín
Kategorie:Divadelní představení
Rezervovat

Josef Polášek, Martin Zbrožek a Lukáš Pavlásek

Trojice herců vstupuje na jeviště vždy bez předem daného scénáře. Průběh představení tak připomíná chůzi po laně, kde hrozí nebezpečí pádu a zároveň, když se vše daří, máte pocit, že se dotýkáte hvězd. Situace, postavy, zápletky, charaktery, písničky i tance, to vše se rodí až na jevišti přímo ve světlech právě vznikajícího představení. Herci a publikum se najednou v roli scénáristů i režisérů propadají do světa fantazie, do společného tvoření hry. „Milostný Trojúhelník“ tématicky čerpá ze života samotného, ale i z různých snových a intuitivních zážitků, noří se do nekonečného a neuchopitelného světa fantazie. To, co ve všech jimi vytvořených hrách převláda,  je humor, smysl pro detail, střih a karikaturu běžných postupů a životních situací. Příběhy, které se takto vynoří z přítomnosti a atmosféry daného okamžiku, ožijí jen pro tento jediný večer a už se nikdy nezopakují. Proběhne drama, několik srdceryvných scén, komických paradoxů, absurdních až snových výjevů a nakonec Vás překvapí, že na jevišti byli jen herci, světla a pár rekvizit... (oficiální web:http://www.milostnytrojuhelnik.cz/)

 

Vstupné 250 Kč v předprodeji, 300 Kč na místě 

Vstupné ZTP: 125 Kč a 150 Kč, senioři nad 65 let: 175 Kč a 210 Kč

Předprodej v Kulturním domě Horní Valy, Kině Svět Hodonín a Informačním centru města Hodonín nebo online pomocí tlačítka rezervovat. 

 

 

Milostný Trojúhelník

Partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace