Dům kultury Hodonín

Kamelot & Roman Horký

Datum konání:9. 2. 2019
Začátek akce:19:00
Místo:Dům kultury Hodonín
Kategorie:Koncerty
Rezervovat

Koncert Romana Horkého a skupiny Kamelot v rámci turné k novému albu „Země tvých dlaní“. Skupina Kamelot nejen představí a pokřtí nové písně, ale také zahraje své největší časem prověřené hity. Zároveň Roman Horký uvede a představí první čtyři díly svého jedinečného edukačního projektu „Kytarová dílna Romana Horkého“. 

Dne 1. 12. 2018 vydává Roman Horký a skupina Kamelot nové hudební album. Toto album obsahuje 12 novinek a nese název „Země tvých dlaní“. Album je natočeno v novém moderním natáčecím studiu Reset. Masterováno je ve slavném londýnském Abbey road, kde natáčeli svá alba slavné kapely, jako je např. Beatles, Rod Stewart, U2, Ed Sheeren a další.

Před vydáním nového alba se však chystá spatřit světlo světa nový ojedinělý a velkolepý projekt, který nemá v naší republice obdoby - „Kytarová dílna Romana Horkého“. 
Roman Horký je uznávaný kytarista, skladatel, textař a frontman skupiny Kamelot, která se řadí mezi špičku folkové scény už 36 let. Jelikož je již léta dotazován na svůj nezaměnitelný způsob hry na kytaru, rozhodl se nechat nahlédnout "pod pokličku" svého umění a umožnit tak současným kytaristům zdokonalit ovládání tohoto populárního hudebního nástroje a ještě lépe - inspirovat další lidi ke hře na kytaru a rozšířit tak, v dnešní přetechnizované době, lásku k umění.

Kytarová dílna se skládá ze třech částí:
- příběh písně = co autora inspirovalo k napsání písně
- píseň samotná = jak má znít 
- samotná výuka = naprosto detailní zpracování jednotlivých akordů, rozbor sólových partů, způsob použití trsátka, bottlenecku, capodasteru, atd...

U příležitosti těchto obou slavnostních událostí vyráží Roman Horký a Kamelot na velké turné po celé České i Slovenské republice. Během koncertů návštěvníkům představí nejen nové písně, ale také výjimečný projekt „Kytarová dílna Romana Horkého“. Samozřejmě zaznějí i největší hity skupiny, které si diváci budou moci s hudebníky zazpívat.  Turné začíná 6. 1. 2019 slavnostním Tříkrálovým koncertem v národním divadle v Brně (Mahenovo divadlo) a bude končit 31. 3. 2019 ve velkém sále pražského Paláce Lucerna. Neznamená to však, že koncert na podporu nového alba a Kytarové dílny nelze domluvit kdykoliv během roku.
Nové CD, DVD Kytarová dílna i zpěvník si budou moci návštěvníci zakoupit přímo u stánku po skončení koncertu, přes e-shop a webové stránky skupiny Kamelot či v kamenných prodejnách (Bontonland, Kytary.cz a dalších prodejnách s dobrou muzikou). 

Jako předkapela vystoupí Charlie & Torzo!

 

Vstupné: 250 Kč v předprodeji, 300 Kč na místě 

Předprodej vstupenek pokladna Domu kultury Horní Valy, Kino Svět Hodonín, Infocentrum města Hodonín nebo online pomocí tlačítka rezervovat. 

Kamelot & Roman Horký

Kamelot & Roman Horký

Partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace