V předprodeji 290 Kč
Na místě 340 Kč
zpět

ZRUŠENO: Moravians

16. listopad 2022 v 19:00
Kulturní dům Hodonín

‼️ Milí návštěvníci, koncert Moravians je zrušen bez náhradního termínu. Online zakoupené vstupenky vám budou vráceny automaticky, fyzicky zakoupené vstupenky můžete v místě prodeje vracet až do 30. 11. 2022. Omlouváme se za komplikace a těšíme se na některé z dalších kulturních akcí. 

_________
Zveme všechny fanoušky folku, lidových písní i rocku. Toto všechno totiž spojí kapela Moravians svým koncertem. Nenechte si tuto akci ujít! 🤩


🔸 Moravians je folkrocková kapela, která byla založená v roce 2021 zpěvákem Vaškem Řihákem. Hraje lidové písně ve svých osobitých úpravách a autorské písně z vlastní dílny. Právě její zakladatel Vašek se téměř celý život věnuje lidovce a zpíval v několika populárních kapelách tohoto žánru. Jeho snem a cílem bylo více popularizovat právě lidové písně i mezi mladší posluchače a proto v roce 2018 začal pracovat se svými kamarády na jejích folkrockových aranžích. V létě 2021 oslovil Elišku Bučkovou jako zpěvačku, kterou tento projekt nadchl a na podzim už odehráli s kapelou pár koncertů. Lidovější část tvoří housle a cimbál, tu rockovější bicí, basa a el.kytara. Na koncertech uslyšíte nejen velmi energické písně, ale také intimní balady.

🥂 Občerstvení otevřeno v prostorách kulturního domu.
🎫 Pokladna otevřena hodinu před začátkem koncertu.