III. sekce + balkon 340 Kč
II. sekce 380 Kč
I. sekce 420 Kč
zpět

Fragile

15. únor 2023 v 18:00
Kulturní dům Hodonín

🔸 FRAGILE je slovenská vokální skupina složená z výrazných pěveckých osobností, které bez použití hudebních nástrojů, tedy a cappella, interpretují známé světové hity. Koncerty skupiny FRAGILE jsou plné nejen výborné hudby, ale i podmanivého humoru, díky čemuž zažijete neopakovatelný večer plný skvělé zábavy.

🔸 Specifikem i dominantou FRAGILE je právě hudební žánr, který skupina interpretuje. Termín ‚a cappella‘ označuje vokální hudbu – tedy zpěv bez doprovodu hudebních nástrojů. Jednoduše řečeno, tam, kde zpěvákem v běžných hudebních skupinách při zpěvu pomáhají hudební nástroje, si musí zpěváci v a cappella formacích vystačit pouze se svým hlasem. Jelikož se není za co skrýt, musí být při zpěvu a cappella vše čisté a dokonalé.

🔸 Skupina FRAGILE zvládá výzvy tohoto náročného žánru mistrovsky, o čemž svědčí i několik ocenění, jako 3x cena OTO (Osobnost televizní obrazovky) v kategorii nejpopulárnější hudební skupina nebo Křišťálové křídlo za CD Hlasy s Richardem Müllerem.

🔸 FRAGILE tvoří:
Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Světlana Rymarenko, Anabela Mollová, Karolína Majerníková, Daniela Tomešová, Slavo Košecký, Peter Lacho, Martin Madej, Martin Klempár, Jozef Hečko.

⏰ Délka koncertu: 130 minut včetně pauzy
🥂 Občerstvení zajištěno.
🎫 Pokladna otevřena hodinu před začátkem koncertu.

Načítám YouTube video ...