Přízemí I. 690 Kč
Přízemí II. 650 Kč
Přízemí III. 550 Kč
Balkon 450 Kč
zpět

Trhák Muzikál

13. únor 2022 v 18:00
Dům kultury Hodonín

Na našem Trháku se potrháte smíchy!
 

TRHÁK muzikál je zpět!

Po nuceném přerušení našeho regionálního turné na jaře tohoto roku se vracíme zpět a v plné síle.

 

Trhák Muzikál


Dejme tomu, že jste dramatik a podařilo se vám napsat skvělou hru. Zkrátka “trhák”. V takové chvíli není nic jednoduššího, než dát text k dispozici proslulé scéně, aby jej realizovala. Jenže divadlo je po čertech živý organismus, kde má každý z inscenátorů o tom, co je to trhák zcela odlišné představy. Zuřivý producent šetří každou korunu, zatímco bohémský režisér by nejraději vytvořil výpravnou show světových parametrů. Když k tomu ještě připočteme různorodou partu herců a hereček, z nichž někteří se snaží prosadit na úkor těch druhých a inspicienta před nervovým zhroucením, který se marně snaží tyto protiklady smířit, napadne vás jistě zcela zásadní otázka. Může za těchto bláznivých okolností vzniknout strhující divadelní hit?

O tom se můžete přesvědčit v nové svižné muzikálové komedii TRHÁK MUZIKÁL, která – krom nekonečného množství situačních gagů, špílců a slovních hříček – přivádí na scénu také všechny původní filmové písně, včetně té nejznámější “Nech brouka žít”. Dvojice autorů, dnes již klasiků české komedie, Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak jsou bezpečnou zárukou inteligentního humoru a mistrně vypointovaných situací. A zkušený scénárista a režisér Radek Balaš z výše uvedených kvalit míchá pestrobarevný koktejl.

Na našem Trháku se potrháte smíchy!

Po dvou úspěšných sezónách v pražském Divadle Broadway a 70 reprízách, které navštívilo více než 50 000 diváků, zavítá v rámci regionální tour legendární hudební komedie TRHÁK MUZIKÁL i do Hodonína!

 

TRHÁK MUZIKÁL - nech brouka žít!

Podrobné informace na webu: www.trhakmusical.cz

Martin Dejdar/Petr Vondráček

Dana Morávková/Sandra Pogodová

Igor Bareš/Tomáš Racek

Iva Kubelková/Alžbeta Stanková

Václav Kopta/Josef Polášek

Oldřich Navrátil/Miroslav Etzler

Michal Kavalčík/Josef Carda

Bořek Slezáček/David Bouša

Peter Pecha/Robert Urban

Jaromír Nosek/Lukáš Pečenka

Andrea Holá /Tereza Nekudová

a mnozí další včetně početné herecké company.

Koupit vstupenku