23. - 26. řada 410 Kč
11-22 řada 1. přízemí 450 Kč
1. - 10. řada 490 Kč
1-3 řada balkon 410 Kč
zpět

Petr Bende - Vánoční turné 2023

14. prosinec 2023 v 19:00
Dům kultury Hodonín

VÁNOČNÍ TURNÉ 2023

Adventní období se u Petra Bende již 26 let pojí se sérií koncertů s tou pravou sváteční atmosférou. I letos se mohou zpěvákovi příznivci těšit na tradiční vánoční turné. Každý rok je kapela Petra Bende doplněna o zajímavé hosty. Ti nebudou chybět ani tentokrát. Jedním z hostů, kterého na vánočním pódiu uvidíme poprvé sólově, bude cimbalista Michal Grombiřik, známí herci Bára Štěpánová, Roman Štabrňák, mladý písničkář Ondra Jakubík. Spojení s  Pěveckým sborem Crescendo ZUŠ Hodonín spolu s programem koncertu vytváří jedinečnou sváteční atmosféru.

 Účinkující:

PETR BENDE

PETR BENDE BAND - pětičlenná kapela

BÁRA ŠTĚPÁNOVÁ - herečka a zpěvačka

ROMAN ŠTABRŇÁK - herec

MICHAL GROMBIŘÍK - cimbál

ONDRA JAKUBÍK - čtrnáctiletý písničkář z Oder

 PĚVECKÝ SBOR CRESCENDO ZUŠ HODONÍN

„Koncert bude rozdělen do dvou částí. Z jedné se stane povídací talkshow s písničkami a s hereckými hosty a z druhé koncert s kapelou a hudebními hosty. Kromě našich tradičních hostů v Hodoníně - Pěvecký sbor CRESCENDO ZUŠ Hodonín jsem mezi hudební hosty pozval také mladého 14ti  letého písničkáře z Oder - Ondru Jakubíka, který mě zaujal na jednom festivalu.

Letos navodíme úplně novou atmosféru a přivítáme divadelní a televizní herce. V Hodoníně přivítám známé herecké tváře Báru Štěpánovou, Romana Štabrňáka a kdoví, kdo další se zastaví na povídání, písničku a posezení.

Těším se až budu hosty zpovídat.“, dodává Petr Bende.

Program složený z autorských písniček, vánočních koled, povídání a pohodové předvánoční atmosféry. To jsou vánoční koncerty Petra Bende, na kterých nesmíte chybět!

Pořadatel: Dům kultury Hodonín

Na tuto akci můžete použít Dárkovou kartu Domu kultury