balkon 490 Kč
23 - 26 řada 540 Kč
11 - 22 řada 590 Kč
1 - 10 řada 640 Kč
zpět

WOHNOUT Unplugged

15. březen 2024 v 19:00
Dům kultury Hodonín

Dům kultury otevřen od 19:00
Koncert začíná ve 20:00

Skupina Wohnout převlékla koncertní šňůru do akustického obleku a vyrazila na unplugged tour.
Historicky druhá unplugged sezóna oblíbené české kapely Wohnout zavítá do českých měst, kde Wohnouti představí své písně v upravených akustických verzích.

Potvrzeným hostem je houslista Vojta Lavička.
Kapela láká na nové aranže a divadelní scénu.„V rámci šetření elektrické energie jsme se rozhodli vyrazit na naše druhé unplugged tour a tím dopřát zasloužený odpočinek našim zesilovačům“ komentuje se smíchem zpěvák Honza Homola.

Wohnouti měli jet akustickou tour už v roce 2020, což jim překazila covidová pandemie. Vzhledem k plánovanému vydání desky HUH tak museli tourné po divadlech odložit o celé tři roky.

Kapela připravuje speciální divadelní scénu, kterou oživí již takto dost netradiční koncerty na sezení. Koncerty jsou situovány do divadel a kin, které mají omezenou stanovenou kapacitu. Jarní část tourné se vyprodala celá a s velkým předstihem, jednalo se tak o historicky nejúspěšnější koncertní šňůru kapely.
Není se čemu divit. Zažít rockovou kapelu v divadle s sebou nese netradiční zážitek, o který se krom prostředí divadla postará i playlist, který tvoří výběr hitů napříč diskografií kapely, a to ve speciálních akustických úpravách, někdy s použitím pro Wohnouty zcela nových hudebních nástrojů, jako je xylofon, tuba, banjo nebo trombon.

Pořadatel akce: Art - Ist Agency a FRESH Rosicko