Dům kultury Hodonín

Program divadelních představení

Prachy!!!

1. 4. 2019, od 19:00, Divadelní představení

Chtěli bychom Vás informovat, že stále jednáme o termínu na divadelní představení Prachy, které se mělo uskutečnit v měsíci dubnu 2019. Vedení divadla nám zatím nedokáže určit přesný termín konání, z důvodu velkého zaneprázdnění herců. Předpoklad je, že se představení uskuteční až na konci sezóny v měsíci červnu 2019. Jakmile bude termín divadla stanoven, budeme Vás všechny informovat prostřednictvím našich webových stránek, Facebooku a jiných médií. Omlouváme se Vám za vzniklou situaci a pevně věříme, že Vás toto čekání neodradí od návštěvy této skvělé komedie.

Děkujeme za pochopení

 

Dům kultury Hodonín

 

Více

Mezi nebem a zemí

10. 4. 2019, od 19.00, Divadelní představení

Autor: Pam Valentine / hraje: Divadlo Prkno - Veverská Bítýška 

Dva manželské páry, realitní agent, návštěva maminky a rozepsaná kniha. To vše pod jednou střechou. Může to fungovat? Jsou zkrátka věci mezi nebem a zemí…

 

Více

Dášenka čili život štěněte

24. 4. 2019, od 10:00, Divadelní představení

Když se to narodilo, bylo jenom takové bílé nic, do hrsti se to vešlo; ale anžto to mělo pár černých ušisek a vzadu ocásek, uznali jsme, že je to psisko a protože jsme si přáli psí holčičku, dali jsme jí jméno Dášenka. Jeden z nejoblíbenějších dětských příběhů od Karla Čapka nyní na jevišti.

Více

Pacienti paní Láryfáry

4. 5. 2019, od 15:30, Divadelní představení

Hrají: DS Štěk LD SVČ Opava 

Pohádková komedie podle knihy Betty MacDonaldové o zlobivých dětech a jejich kouzelné léčitelce.

Více

Jak se Honza učil čarovat

15. 5. 2019, od 10:00, Divadelní představení

Klasická postava českých pohádek vystupující s méně lichotivým přízviskem „hloupý“, které bylo takřka vždy překonáno skutky, jichž byl daný Honza schopen, se dočkala i na jevištích mnoha podob a roztodivných příběhů.

Více

Tchýně na zabití

22. 5. 2019, od 19:00, Divadelní představení

Ani sama Smrt nezabrání tchýním prudit a montovat se do života jejich mladým. Po úžasném "Manželském čtyřúhelníku" napsal Jakub Zindulka pro Fanny agenturu novou opět skvělou hru. Hra je o vtazích mezi tchýní a zetěm, snachou a tchýní, mezi matkou a dcerou, synem a matkou, mezi mladými manžely a konečně (a hlavně) mezi tchýněmi samotnými. Nenechte si ujít další řachandu, navíc okořeněnou duchařinou.

Více

Počestné paní aneb Mistr ostrého meče

28. 5. 2019, od 19:00, Divadelní představení

Historická komedie Počestné paní pardubické, která je předlohou naší hry, je zasazena do prostředí barokních Pardubic někdy kolem roku 1710. 

Více

Partneři