Volná místa a výběrová řízení

OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Dům kultury Hodonín, příspěvková organizace,  Horní Valy 3747/6, vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo:

Uvaděč/uvaděčka v kině Svět Hodonín

Pracovní náplň:

  • Podávání informací návštěvníkům kina
  • Dohled a zajišťování provozu v době promítání kina
  • Pořádková služba při promítání kina
  • Dohled a zajišťování provozu v šatnách
  • Organizování práce ostatních brigádníků na směně
  • Záskok za pokladní

Místo výkonu práce:

Kino Svět Hodonín, Velkomoravská 4535/9, 695 01  Hodonín

Platové zařazení:

Platová třída 3 (dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů a dále dle zák. č. 262/2006 Sb., zákoník práce v platném znění)

Pracovní poměr: HPP

Předpokládaný nástup: 1. 6. 2024

Předpoklady:

  • Dosažené vzdělání – minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou

Další požadavky:

  • Časová flexibilita a samostatnost je podmínkou výkonu práce
  • Znalost práce v online prostředí včetně základní aplikací
  • Komunikativnost, samostatnost, organizační schopnosti
  • Praxe v kulturní organizaci výhodou
  • Schopnost řídit kolektiv a odolnost proti stresu
  • Státní občan ČR způsobilý k právním úkonům, bezúhonný

Podrobnosti zde

Provozář Snack baru DK, produkční, programový a kulturně výchovný pracovník

  • nabídka a samostatný prodej zboží, jeho přejímka, uskladňování, vystavování a aranžování zboží ve Snack baru DK Hodonín,
  • evidence zboží na elektronické pokladně, inkaso, pravidelný odvod tržeb, denní a měsíční uzávěrky,
  • dle hygienických předpisů myje a udržuje v čistotě přístroje k výrobě občerstvení, nádobí a příbory, regály, police a skříňky určené k jejich uložení a k vystavení a uložení zboží k prodeji,
  • běžný úklid prostor Snack baru DK Hodonín – za barem a ve skladu kavárny, včetně utírání prachu, vynášení odpadků, čištění        nábytku a zařízení, apod.
  • dodržuje bezpečnostní a požární předpisy a dbá na jejich dodržování i ze strany návštěvníků Snack baru
  • plní pokyny nadřízeného pracovníka – vedoucí programového oddělení DK Hodonín a ředitele DK Hodonín, týkající se prodeje, zásobování, inventarizace a provozu kavárny DK Hodonín.
  • dodržuje stanovenou pracovní dobu a vede evidenci svých příchodů a odchodů ve společné docházkové knize DK.
  • vedení brigádníků
  • vedení skladu, evidence, mytí a  udržování v čistotě vratných kelímků používaných při  kulturních akcích
  • zabezpečení programové nabídky Snack baru Domu kultury, včetně zajištění smluvních vztahů s umělci, zajištění realizace pořadů dle smluv, příprava ekonomické rozvahy chystaných pořadů a akcí;
  • spolupráce s oddělením provozu při přípravě a zajištění pořadů;
  • zpracování ekonomického vyhodnocení pořádaných akcí;
  • komunikace s divadelními a folklorními spolky spolupracujícími s Domem kultury;
  • zajišťování podkladů pro propagaci kulturních akcí DK
  • zajišťování včasného výlepu plakátů pořadů, které organizuje DK

Dům kultury Hodonín, Horní Valy 3747/6, 695 01  Hodonín

Platová třída 8 (dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů a dále dle zák. č. 262/2006 Sb., zákoník práce v platném znění)

Předpokládaný nástup: 1. 9. 2024