Volná místa a výběrová řízení

Dům kultury, příspěvková organizace, se sídlem Hodonín, Horní Valy 3747/6, vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo:

Provozní údržbář

Pracovní náplň:

  • Řidič osobního a dodávkového automobilu Domu kultury Hodonín, příspěvkové organizace (dále jen DK),
  • Vedení záznamů jízd automobilů, vyhotovování podkladů pro měsíční uzávěrky provozu automobilů,
  • Běžná údržba automobilů,
  • Údržba a úklid garážovacích prostorů,
  • Malířské a natěračské práce,
  • Pomocné propagační práce – rozvoz a výlep plakátů
  • Opravárenské a drobné údržbářské práce na majetku DK (vodo, topo, zámečnické, stopařské a jiné podobné práce),
  • Podíl na přestavbách vnitřních i vnějších prostor pro kulturní akce dle pokynů nadřízeného,
  • Budování a demontáž mobiliáře DK (např. mobilního jeviště, hlediště, velkého party stanu atd.)
  • Rozmístění, provoz, obsluha a běžná údržba jevištní techniky,
  • Obsluha mobilní a stabilní zvukové a osvětlovací techniky,
  • Obsluha větracích a klimatizačních jednotek, topných systémů, výtahových a jevištních zařízení,
  • Plnění služby požární hlídky a pořadatelské služby na akcích zajišťovaných DK
  • Pravidelné kontroly, údržba a běžné opravy technologického zařízení budov a majetku užívaného DK (např. systém nouzového osvětlení, baterií, vzduchotechniky a klimatizace, výtahy apod. v Kulturním domě Hodonín (KD), v kině Svět, ve skladových prostorech DK atd.)
  • Venkovní úklidové práce kolem objektů užívaných DK (např. sečení trávy, úklid sněhu apod.)
  • Plnění dalších úkolů dle pokynů nadřízeného

Místo výkonu práce:

  • Dům kultury Hodonín, Horní Valy 3747/6, 695 01  Hodonín

Platové zařazení:

  • Platová třída 6 (dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů a dále dle zák. č. 262/2006 Sb., zákoník práce v platném znění)

Pracovní poměr:

  • HPP

Předpokládaný nástup:

  • 1. 4. 2024

Předpoklady:

  • Dosažené vzdělání – minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou

Další požadavky:

  • Časová flexibilita a samostatnost je podmínkou výkonu práce
  • Komunikativnost, samostatnost, organizační schopnosti
  • Odolnost proti stresu
  • Státní občan ČR způsobilý k právním úkonům, bezúhonný,
  • Řidičský průkaz sk. B

Více zde